Екскурзия в Европа

Забравих да Ви съобщя,че от 16 август съм на екскурзия в Западна Европа.Няма навсякъде интернет и когато имам възможност,ще пиша.

Ако публикацията Ви е харесала и искате и други хора да я прочетат,можете да я добавите в http://svejo.net с помощта на този бутон.Благодаря Ви.


[JP-Facebook-Like]

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *