Форум за Андроид

Направих Форум за Андроид. Според мен това е една многообещаваща операционна система за мобилни телефони и тепърва ще се налага. Ще се радвам да го посетите и да се чувствате комфортно там.

Ако публикацията Ви е харесала и искате и други хора да я прочетат, можете да я добавите в http://svejo.net с помощта на този бутон или пък да гласувате. Благодаря Ви.


[JP-Facebook-Like]

3 thoughts on “Форум за Андроид

  1. Този форум е невъзможен за регистрация. В 20 ОТ 20 опита на анти.спама казва неправилен отговор….. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 :poke: :poke: :poke: :poke: :poke: X( X( X( X(

  2. Избери от падащото меню градът, който в момента е столица на България и ще се регистрираш със сигурност. 🙂

  3. Хе хееее някой трябва и да гледа… Стана, благодаря.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *