Град на мечтите

Ето какво представлява Благоевград днес. Имаме си кмет за чудо и приказ. Абсолютно загрижен за хората. Вижте само как ни предпазва от пропадане в канализацията. Ще поясня, че снимките са направени на улица „Балкан“ в областния град. Както се казва, коментарът е излишен. Обзалагам се, че кмета никога не е минавал по тази улица. И едва ли въобще го интересува какво се случва там.

Ако публикацията Ви е харесала, можете да гласувате с помощта на този бутон. Благодаря Ви.


[JP-Facebook-Like]

8 thoughts on “Град на мечтите

  1. Като има кой да отмъква капаците, така кметовете ще са виновни

  2. Има си полиция за капаците. Но това даже не е единствения случай в града. Слагал съм и други снимки в блога си. Потърси ги и ще видиш.

  3. Благодаря за подкрепата в http://www.epay.bg . Обещавам да заделя всяко левче от даренията в подкрепа на община Благоевград и по-специално за закупуване на нови капаци на шахтите. 🙂

  4. Хаахахха! Аз предлагам да напраим кампания по 5 лв. за подпомагане хората, които гепят капаците да ги пратим някъде Индия – т.е. да събираме за пътните им + бонус

  5. 😀 Това беше много добра идея. И без това във Франция не ги искат. Колко ли струва един билет до Индия?

  6. Те и от Германия ще ги връщат .. после ние сме били виновни , че те напускат България и отиват да крадат .

  7. Ще ги връщат отвсякъде. Това са уредени държави и не можеш просто така да отидеш и да си разпънеш катуна като в Столипиново. Няма да те търпят въобще. Има си правила и всеки трябва да ги спазва. Този капак на шахтата да не би аз да го откраднах?

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *