Отново за полицията

Тези две снимки красноречиво показват нивото на българската полиция. Дали в друга европейска държава можете да видите полицейски автомобил, паркиран на пешеходна пътека? Бяха се настанили като някакви местни шерифи и се изкуших да им снимам автомобила, за да Ви покажа какво представляват служителите на МВР.

Ако публикацията Ви е харесала и искате и други хора да я прочетат, можете да гласувате в http://svejo.net с помощта на този бутон. Благодаря Ви.


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *